Топ 8 переваг рішень MASTER, які стимулюють бізнес до зростання

Топ 8 переваг рішень MASTER, які стимулюють бізнес до зростання

661 0

Лінійка рішень MASTER розроблена на рівні дизайну системи таким чином, аби охопити головні напрями діяльності Українських бізнес-компаній. Це бухгалтерський та податковий облік — MASTER:Бухгалтерія, облік заробітної плати та персоналу — MASTER:Зарплата і Кадри, управління відносинами з клієнтами — MASTER:CRM, електронний внутрішній документообіг і архів — MASTER:Документообіг.

Передусім всі ці окремі програмні продукти мають єдину площу взаємодії — платформу MASTER, на яку за потреби додаються продукти. 

Масштабування функціонала відбувається органічно, системно і максимально швидко, а головне — без додаткових інтеграційних налаштувань і платежів.

Легкий старт, країна походження — Україна, повна відповідність вітчизняному законодавству, відстежування змін і їх імплементація у софт через постійні оновлення програмних рішень є базовими характеристикам рішень MASTER. Але навіть ці аспекти якісно відрізняють MASTER-рішення від конкурентів.

Після 24 лютого 2022 року почалася потужна хвиля відмови користувачів від роботи у токсичних російських програмних продуктах, як-от: 1С, BAS, AmoCRM, Бітрикс24 тощо.

Великий прошарок користувачів цих табуйованих продуктів складали малі та середні компанії, але вони, як і великі компанії, потребують комплексний результат для бізнесу, який забезпечить надійний софт. Тож критичними вимогами до пошуку рішень на заміну стали:
1. Предналаштованість (коробковість) програмних продуктів для комплексної автоматизації підприємств;
2. Швидке впровадження широкого спектра процесів: CRM, облік, просте виробництво, закупівлі, продажі, фінанси, собівартість, бухгалтерський облік, управління персоналом, документообіг тощо.

Експерти із фінансових і бухгалтерських кіл проаналізували програмні продукти наявні на ринку та склали власне незалежне враження про слабкі та сильні сторони кожного з рішень. Розширений огляд рішень можна подивитися за посиланням.


ТОП 8 ПЕРЕВАГ MASTER-РІШЕНЬ показують що софт із системною розробкою є рішенням, яке економить кошти компанії у довгій перспективі, гарантує швидке впровадження і надає доступ до інструментів масштабування й аналітики, які дають змогу аналізувати та виокремлювати точки зростання.

Програмні продукти MASTER є надійною альтернативою 1С вітчизняного походження та мають такі переваги:

1. Багатооб’єктність продукту — ведення обліку необмеженої кількості юридичних осіб.
2. Можливість самостійного внесення змін у налаштування — відкрите конфігурування.
3. Формати використання продуктів: разове придбання продукту, або помісячний платіж за використання — On-premise/On-Cloud.
4. Достатній навчальний матеріал для самостійного вивчення системи — відкрита база знань.
5. Розширення функціонала в єдиному інтерфейсі без зовнішніх інтеграцій, безшовне поєднання модулів.
6. Необмежена кількість аналітик для аналітичного обліку — потужна аналітична база для управлінського обліку та пошуку точок зростання бізнесу.
7. Специфічний функціонал для окремих галузей — галузеві рішення.
8. Можливість масштабування та переходу на багаторівневе планування діяльності.

Команда фахівців MASTER створила справжню Українську бухгалтерію із сучасним підходом до побудови програмних продуктів на Low-code/No-code платформі, системних оновлень, сервісів підтримки бухгалтерів і постійного розвитку.

Про програмний продукт

Якщо вас зацікавив програмний продукт MASTER:Бухгалтерія, залиште заявку на підключення чи отримання безплатного демодоступу за контактами, вказаними нижче:
+38 (044) 333 44 47 | +38 (050) 163 44 47
+38 (067) 521 72 94 | +38 (099) 393 44 47

Також ви можете написати на нашу електронну пошту: info@masterbuh.com


Платформа MASTER — суто Українська розробка. Вендором рішення є компанія IT-Enterprise, яка понад 30 років здійснює реінжиніринг бізнес-процесів великих підприємств України. Платформа спроєктована таким чином, аби перехід з інших рішень відбувся якомога комфортніше.

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%