Топ 8 переваг рішень MASTER, які стимулюють бізнес до зростання

Топ 8 переваг рішень MASTER, які стимулюють бізнес до зростання

338 0

Лінійка рішень MASTER розроблена на рівні дизайну системи таким чином, аби охопити головні напрями діяльності Українських бізнес-компаній. Це бухгалтерський та податковий облік — MASTER:Бухгалтерія, облік заробітної плати та персоналу — MASTER:Зарплата і Кадри, управління відносинами з клієнтами — MASTER:CRM, електронний внутрішній документообіг і архів — MASTER:Документообіг.

Передусім всі ці окремі програмні продукти мають єдину площу взаємодії — платформу MASTER, на яку за потреби додаються продукти. 

Масштабування функціонала відбувається органічно, системно і максимально швидко, а головне — без додаткових інтеграційних налаштувань і платежів.

Легкий старт, країна походження — Україна, повна відповідність вітчизняному законодавству, відстежування змін і їх імплементація у софт через постійні оновлення програмних рішень є базовими характеристикам рішень MASTER. Але навіть ці аспекти якісно відрізняють MASTER-рішення від конкурентів.

Після 24 лютого 2022 року почалася потужна хвиля відмови користувачів від роботи у токсичних російських програмних продуктах, як-от: 1С, BAS, AmoCRM, Бітрикс24 тощо.

Великий прошарок користувачів цих табуйованих продуктів складали малі та середні компанії, але вони, як і великі компанії, потребують комплексний результат для бізнесу, який забезпечить надійний софт. Тож критичними вимогами до пошуку рішень на заміну стали:
1. Предналаштованість (коробковість) програмних продуктів для комплексної автоматизації підприємств;
2. Швидке впровадження широкого спектра процесів: CRM, облік, просте виробництво, закупівлі, продажі, фінанси, собівартість, бухгалтерський облік, управління персоналом, документообіг тощо.

Експерти із фінансових і бухгалтерських кіл проаналізували програмні продукти наявні на ринку та склали власне незалежне враження про слабкі та сильні сторони кожного з рішень. Розширений огляд рішень можна подивитися за посиланням.


ТОП 8 ПЕРЕВАГ MASTER-РІШЕНЬ показують що софт із системною розробкою є рішенням, яке економить кошти компанії у довгій перспективі, гарантує швидке впровадження і надає доступ до інструментів масштабування й аналітики, які дають змогу аналізувати та виокремлювати точки зростання.

Програмні продукти MASTER є надійною альтернативою 1С вітчизняного походження та мають такі переваги:

1. Багатооб’єктність продукту — ведення обліку необмеженої кількості юридичних осіб.
2. Можливість самостійного внесення змін у налаштування — відкрите конфігурування.
3. Формати використання продуктів: разове придбання продукту, або помісячний платіж за використання — On-premise/On-Cloud.
4. Достатній навчальний матеріал для самостійного вивчення системи — відкрита база знань.
5. Розширення функціонала в єдиному інтерфейсі без зовнішніх інтеграцій, безшовне поєднання модулів.
6. Необмежена кількість аналітик для аналітичного обліку — потужна аналітична база для управлінського обліку та пошуку точок зростання бізнесу.
7. Специфічний функціонал для окремих галузей — галузеві рішення.
8. Можливість масштабування та переходу на багаторівневе планування діяльності.

Команда фахівців MASTER створила справжню Українську бухгалтерію із сучасним підходом до побудови програмних продуктів на Low-code/No-code платформі, системних оновлень, сервісів підтримки бухгалтерів і постійного розвитку.

Про програмний продукт

Якщо вас зацікавив програмний продукт MASTER:Бухгалтерія, залиште заявку на підключення чи отримання безплатного демодоступу за контактами, вказаними нижче:
+38 (044) 333 44 47 | +38 (050) 163 44 47
+38 (067) 521 72 94 | +38 (099) 393 44 47

Також ви можете написати на нашу електронну пошту: info@masterbuh.com


Платформа MASTER — суто Українська розробка. Вендором рішення є компанія IT-Enterprise, яка понад 30 років здійснює реінжиніринг бізнес-процесів великих підприємств України. Платформа спроєктована таким чином, аби перехід з інших рішень відбувся якомога комфортніше.

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ